Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Michałkowice Kościół
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
04
39
6
09
39
7
09
39
8
09
39
9
09
39
10
09
39
11
09
39
12
09
39
13
09
39
14
09
39
15
09
39
16
09
39
17
09
39
18
09
39
19
09
36
B
20
06
21
08
22
08
56
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi