Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Brzezinka Reja
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
42
B
6
7
42
B
8
9
42
10
11
42
12
13
42
14
15
42
16
17
42
B
18
19
42
C
20
21
42
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców