Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Łagiewniki Gojny
kierunek:
Chorzów Rynek (3)
4
00
D
12
38
E
5
53
6
23
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Katowice Rynek
E - Kurs do przystanku Katowice Sobieskiego