Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Łagiewniki Ludowa
kierunek:
Chorzów Rynek
5
40
6
39
7
40
8
40
9
10
45
11
45
12
45
13
40
14
40
15
40
16
45
17
45
18
45
19
45
20
35
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy