Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
34
Sielec Wawel Kościół
kierunek:
Strzemieszyce Dworzec Północny
5
25
6
04
30
7
00
42
8
18
58
9
38
10
28
58
11
28
12
06
30
13
06
45
14
11
45
15
25
16
04
40
17
10
41
18
13
19
01
A
07
50
20
19
A
27
21
08
22
04
22
23
09
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia