Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
S7
Katowice Ligota
kierunek:
Racibórz
5
23
6
7
27
8
9
40
10
11
33
12
13
32
14
40
A
15
30
16
27
17
18
19
31
20
21
29
A - Kurs do przystanku Orzesze