Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Michałkowice Kościół
kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
5
07
37
6
07
37
7
07
37
8
07
37
9
07
37
10
07
11
07
37
12
07
37
13
07
37
14
07
37
15
07
37
16
07
37
17
07
37
18
07
A
50
19
10
A
50
20
50
21
50
22
50
A
23
32
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Aleja Korfantego