Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
126
Trynek Bardowskiego
kierunek:
Łabędy Huta
4
41
5
46
6
41
7
41
8
41
9
41
10
41
11
41
12
41
13
41
14
41
15
41
16
41
17
41
18
41
19
44
20
44
21
44
22
32
A
23
22
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gliwice Centrum Przesiadkowe