Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Michałkowice Kościół
kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
5
50
6
50
7
50
8
50
9
50
10
50
11
50
12
50
13
50
14
50
15
50
16
50
17
50
18
50
19
50
20
50
21
50
22
50
A
23
44
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Aleja Korfantego