Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Bytom Zamłynie
kierunek:
Chorzów Stadion Śląski
4
17
A
39
57
5
17
57
6
17
57
7
37
57
8
17
37
57
9
17
37
57
10
17
37
57
11
17
37
57
12
17
37
57
13
17
37
57
14
17
37
57
15
17
57
16
17
37
17
17
37
18
17
57
19
17
37
20
17
B
37
21
17
B
57
B
22
17
B
37
B
59
A
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
A - Kurs do przystanku Chebzie Pętla