Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Zawodzie Łączna
kierunek:
Chorzów Rynek (2)
0
42
1
27
2
27
3
23
A
34
49
59
A
4
15
17
A
27
41
54
5
23
53
6
23
38
53
7
08
23
38
53
8
08
23
38
53
9
08
23
38
53
10
08
23
38
53
11
08
23
38
53
12
08
23
38
53
13
08
23
38
53
14
08
23
38
53
15
08
23
38
53
16
08
23
38
53
17
08
23
38
53
18
08
23
38
53
19
08
23
38
53
20
08
23
38
53
21
08
23
38
53
22
12
25
45
23
27
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki