Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
98
Chorzów Racławicka Ops
kierunek:
Michałkowice Plac 11 Listopada
5
18
6
21
7
01
A
51
B
8
9
26
10
26
11
12
26
B
13
26
14
41
15
11
A
46
16
17
26
18
26
A
19
20
21
22
59
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Siemianowice Powstańców Pętla
B - Kurs do przystanku Maciejkowice Dwór