Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Sikorskiego Kościół
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
22
A
6
33
A
54
7
47
8
18
47
9
47
10
18
11
18
12
18
13
18
A
47
A
14
37
B
15
52
16
17
47
17
18
54
A
18
47
A
19
57
A
20
45
21
21
A
22
48
A
23
47
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tychy Towarowa