Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
984
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Mydlice Pętla
5
48
6
7
37
8
9
10
11
12
13
45
14
15
27
16
17
18
18
19
20
21
37
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy