Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Sikorskiego Kościół
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
37
A
6
47
7
47
8
47
9
47
10
47
11
49
12
13
17
A
47
14
15
17
47
16
47
17
47
18
47
19
45
20
21
23
A
22
27
A
23
47
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia