Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Łagiewniki Różana
kierunek:
Chorzów Rynek
5
45
6
44
7
45
8
45
9
10
50
11
51
12
51
13
46
14
46
15
46
16
51
17
50
18
50
19
49
20
39
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy