Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Łagiewniki Szyby Rycerskie
kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego (2)
4
07
B
27
B
36
D
45
C
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
C - Kurs do przystanku Chorzów Stadion Śląski
D - Kurs do przystanku Świętochłowice Mijanka