Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Strzemieszyce Dworzec Południowy
kierunek:
Sławków Zwm
5
10
6
19
7
32
8
52
9
10
04
11
12
12
29
13
34
14
54
15
16
14
17
34
18
44
19
49
20
21
01
22
31
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Sławków Rynek