Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Strefa
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
01
25
6
04
37
A
58
7
36
A
8
27
9
19
10
14
A
11
19
12
09
A
41
13
32
14
10
40
A
15
18
49
16
44
17
58
A
18
47
19
20
02
21
18
22
36
23
27
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla