Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Tężnia
kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
4
12
5
15
6
11
C
35
7
13
C
32
8
14
38
9
43
10
28
11
28
12
14
13
13
14
34
51
15
32
16
13
C
44
17
23
18
38
19
43
20
16
21
12
22
35
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Tychy Dworzec PKP