Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Łagiewniki Targowisko
kierunek:
Chorzów Rynek (3)
4
05
D
17
43
E
5
58
6
28
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Katowice Rynek
E - Kurs do przystanku Katowice Sobieskiego