Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
192
Piekary Dwór
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
4
57
5
17
42
6
12
42
7
12
42
8
12
42
9
13
42
10
12
11
12
12
12
42
13
12
42
14
12
42
15
12
42
16
12
42
17
12
42
18
12
42
A
19
13
43
20
13
48
21
32
22
11
40
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park