Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Paprocany Pętla
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
25
A
6
36
A
57
7
50
8
21
50
9
50
10
21
11
21
12
21
13
21
A
50
A
14
40
B
15
55
16
20
50
17
21
57
A
18
50
A
19
20
00
A
48
21
24
A
22
51
A
23
50
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tychy Towarowa