Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
87
Brynica
kierunek:
Żyglin Kościół
4
50
B
5
6
57
B
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
13
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Bibiela Pętla