Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
25
Grodziec Kołłątaja
kierunek:
Grodziec Różyckiego
4
24
5
26
56
6
16
D
7
06
D
46
D
8
26
9
16
D
46
10
26
D
11
06
46
12
26
D
13
06
46
D
14
26
15
06
D
56
D
16
26
17
16
D
46
18
46
19
43
20
43
21
43
22
43
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Żychcice Cmentarz