Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Łagiewniki Targowisko
kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego (2)
4
10
B
30
B
48
C
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
C - Kurs do przystanku Chorzów Stadion Śląski