Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Siemianowice Kopalniana
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
13
48
6
18
48
7
18
48
8
18
48
9
18
48
10
18
48
11
18
48
12
18
48
13
18
48
14
18
48
15
18
48
16
18
48
17
18
48
18
18
48
19
18
45
B
20
15
21
17
22
17
23
04
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi