Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
689
Brynów Różyckiego
kierunek:
Katowice Dworzec
5
46
6
47
7
42
8
42
9
47
10
47
11
47
12
47
13
47
14
47
15
47
16
47
17
47
18
42
19
38
20
38
21
43
22
43
23
35
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy