Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Bytom Zamłynie
kierunek:
Chorzów Rynek
4
07
22
A
42
5
11
A
6
7
8
9
10
54
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko