Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Piaśniki Osiedle Skałka
kierunek:
Chorzów Rynek (3)
4
12
D
24
50
E
5
6
05
35
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Katowice Rynek
E - Kurs do przystanku Katowice Sobieskiego