Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Strzemieszyce Ciołkowizna
kierunek:
Sławków Zwm
5
17
6
26
7
39
8
59
9
10
11
11
19
12
36
13
41
14
15
01
16
21
17
41
18
51
19
56
20
21
08
22
38
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Sławków Rynek