Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Osiedle "Z1"
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
42
A
6
53
7
53
8
53
9
53
10
53
11
55
12
13
23
A
53
14
15
23
53
16
53
17
53
18
53
19
51
20
21
29
A
22
33
A
23
53
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia