Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
165
Chorzów Mariańska
kierunek:
Osiedle Tysiąclecia Pętla
6
54
7
8
09
9
24
10
39
11
54
12
13
24
14
54
15
16
09
A
17
24
A
18
39
A
19
53
A
20
21
23
A
22
53
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Rynek