Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Dom Kultury
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
12
36
6
48
A
7
8
9
10
11
12
52
13
43
14
15
29
16
55
17
18
58
19
20
21
29
22
47
23
37
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla