Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
637
Chruszczobród Stawowa
kierunek:
Siewierz Dom Kultury
7
09
8
9
10
11
09
12
13
14
15
09
16
17
18
19
08
20
21
22
23
06
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy