Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Siemianowice Głowackiego
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
16
51
6
21
51
7
21
51
8
21
51
9
21
51
10
21
51
11
21
51
12
21
51
13
21
51
14
21
51
15
21
51
16
21
51
17
21
51
18
21
51
19
21
20
18
21
20
22
20
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy