Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Świętochłowice Kościół
kierunek:
Chorzów Rynek (3)
4
15
D
27
53
E
5
6
09
39
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Katowice Rynek
E - Kurs do przystanku Katowice Sobieskiego