Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
612
Łosień Koksownicza
kierunek:
Mydlice Pętla
4
37
A
5
07
A
56
B
6
7
16
A
56
B
8
9
16
56
B
10
11
16
56
B
12
13
16
A
56
B
14
15
16
56
B
16
17
16
56
B
18
19
17
57
B
20
21
19
A
22
19
A
23
18
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Będzin Kościuszki
B - Kurs do przystanku Sosnowiec Szpital Wojewódzki
C - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum