Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Groniec Kozibródek
kierunek:
Sławków Zwm
5
21
6
30
7
43
8
9
03
10
15
11
23
12
40
13
45
14
15
05
16
25
17
45
18
55
19
20
00
21
12
22
42
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Sławków Rynek