Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Siemianowice Powstańców
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
13
43
5
14
44
6
16
46
7
16
46
8
16
46
9
16
46
10
16
46
11
31
12
16
46
13
16
46
14
16
46
15
16
46
16
16
46
17
46
18
46
19
46
20
46
21
46
22
46
23
44
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek