Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Siemianowice Powstańców
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
47
5
6
46
7
39
8
39
9
39
10
39
11
39
12
39
13
39
14
46
15
39
16
39
17
39
18
39
19
39
20
39
21
46
22
46
23
44
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek