Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
167
Szombierki Elektrownia
kierunek:
Miechowice Pętla
6
09
A
7
09
8
9
09
10
11
12
09
13
14
09
A
15
09
16
17
04
18
19
04
20
21
22
04
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Stroszek Wojciechowskiego