Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Bieruń Rudnik
kierunek:
Tychy Dworzec PKP
6
16
7
40
8
9
34
10
11
19
12
13
14
16
15
47
16
17
19
18
19
51
20
21
22
20
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy