Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Brynów Gawronów
kierunek:
Chorzów Rynek
0
31
1
2
3
54
4
46
59
5
14
29
44
59
6
14
29
44
59
7
14
29
44
59
8
14
29
44
59
9
14
29
44
59
10
14
29
44
59
11
14
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
14
29
44
59
15
14
29
44
59
16
14
29
44
59
17
14
29
44
59
18
14
29
44
59
19
14
29
44
59
20
14
29
44
59
21
14
29
44
59
22
14
29
44
23
01
14
31
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy