Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
619
Osiedle Zachód
kierunek:
Siewierz Zamek (2)
6
33
7
8
52
9
10
11
12
13
14
42
15
42
16
17
18
27
19
20
21
22
23
15
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Krzanów Sklep