Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T16
Brynów Gawronów
kierunek:
Wełnowiec Plac Alfreda
0
46
1
2
16
3
16
4
28
42
55
5
10
25
40
55
6
10
25
40
55
7
10
25
40
55
8
10
25
40
55
9
10
25
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
10
25
40
55
15
10
25
40
55
16
10
25
40
55
17
10
25
40
55
18
10
25
40
55
19
10
32
37
B
20
06
36
21
06
36
22
06
36
56
B
23
18
46
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Zawodzie Zajezdnia