Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Tychy Begonii
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
4
56
A
5
54
A
6
53
7
39
8
39
9
47
B
10
46
11
39
12
52
A
13
14
28
15
24
16
19
17
18
00
19
36
20
56
A
21
22
26
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla
B - Kurs do przystanku Tychy Fiat Auto-Hit