Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Szombierki Kopalnia
kierunek:
Chorzów Stadion Śląski
4
19
A
24
41
59
5
19
39
59
6
19
39
59
7
19
39
59
8
19
39
59
9
19
39
59
10
19
39
59
11
19
39
59
12
19
39
59
13
19
39
59
14
19
39
59
15
19
39
59
16
19
39
59
17
19
39
18
19
59
19
19
39
20
19
B
39
21
19
B
59
B
22
19
B
39
B
23
01
A
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
A - Kurs do przystanku Chebzie Pętla