Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
949
Niwa Hrubieszowska
kierunek:
Sławków Rynek
7
12
8
9
10
09
11
12
13
12
14
15
12
16
17
12
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy