Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
646
Orzech Kolejowa
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
7
41
A
8
9
10
11
12
13
56
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park